LEENDŐ ELSŐSÖKNEK!

SPORTOSZTÁLYOS ALKALMASSÁGI FELMÉRÉS!

A leendő elsős sportosztályba jelentkezők alkalmassági felvételijét 2024. április 10. (szerda) 15 órától tartjuk.

A létszámtól függően lehetséges, hogy két csoportban tartjuk meg felmérést (ha nagyobb a létszám, akkor 1. csoport 15 óra, 2. csoport 15:30)

Azért, hogy tudjunk következtetni a várható létszámra (és az esetleges változások esetén tudjuk értesíteni a szülőt) kérjük, hogy az alábbi linkre kattintva töltsék ki előzetes online jelentkezésüket az alkalmasságin való részvételhez:

A jelentkezést az iskola e-mail címére (bolyky@bolyky.edu.hu) vagy telefonján (06 30 844 0316) az alábbi adatok megadásával is megtehetik: gyermek neve, szülő neve, szülő e-mail címe, szülő telefonszáma.

JELENTKEZÉST KÉRJÜK ÁPRILIS 08-IG MEGTENNI!

Kérjük a szülőket, hogy gyermekükkel már 14 óra 45-től az iskola bejáratánál gyülekezzenek. Sportruházat, váltócipő kötelező!

A gyermekeket kis csoportokban mérjük fel a tornateremben, ahol a szülők nem lehetnek jelen. Nagyon egyszerű, játékos feladatok lesznek, melyek végrehajtását a gyermekek élvezni fogják. A feladatokra külön készülni nem kell.

Szeretettel várjuk a leendő sportos elsőseinket!